IOS Front-End Developer Training

Wtech Akademi ile iOS Mobil Yazılım Uzmanı olun!

Last updated date: 26/05/2021

About Education

Sizi iş sahibi olmaya davet ediyoruz!

Teknolojide Kadın Derneği olarak amacımız içinde bulunduğumuz Dijital çağda Dijital Teknoloji alanında çalışan sayısını artırmak. Bu amaçla Wtech olarak kendi akademimizi kurduk ve Dijital eleman yetiştirmek ve bu elemanlara iş sağlamak konusuna odaklandık.

Mobil yazılımların hız kazandığı günümüzde gelin, Wtech - Teknolojide Kadın Derneğinin Intertech’in desteği ile gerçekleştireceği ücretsiz IOS Mobil Yazılım Uzmanı – (IOS Front-End Developer) eğitimine katılın ve mezun olunca sektörün önde gelen firmalarında işe başlayın.

İşte detaylar…

Eğer üniversitelerin herhangi bir Mühendislik bölümünden mezunsanız ve çalışmıyorsanız, temel bilgisayar ve algoritma bilgisine sahipseniz ve mobil yazılım konusunda uzmanlaşmak istiyorsanız teklifimiz tam size göre.

xxx 2021 tarihine kadar iletişim bilgilerini içeren özgeçmişleriyle birlikte bize başvuran, mülakat ve sınavımızdan geçen adaylarımız sınırlı sayıda kontenjanı bulunan ve 5 Nisan’da başlayacak ve 3 ay sürecek ücretsiz eğitimlerimize katılmaya hak kazanacaklar.

Hemen şimdi başvur!

Wtech, Teknolojide Kadın Derneği

Terms of Participation

Achievements

Studies

Write a review

Training content

Level
Advanced
Duration
95 hours
Certificate
Yes
Subject
iOS Mobil Yazılım
Language
Turkish