RPA Business Analyst and Software Specialist Training

Kodlama yapmadan Robotik Süreç Geliştiricisi olun!

Last updated date: 26/05/2021

About Education

Sizi iş sahibi olmaya davet ediyoruz!

Teknolojide Kadın Derneği olarak amacımız içinde bulunduğumuz Dijital çağda Dijital Teknoloji alanında çalışan sayısını artırmak. Bu amaçla Wtech olarak kendi akademimizi kurduk ve Dijital eleman yetiştirmek ve bu elemanlara iş sağlamak konusuna odaklandık.

Robotik yazılımların hız kazandığı No-Code mantığının yaygınlaştığı günümüzde gelin, Wtech - Teknolojide Kadın Derneği’nin Robusta ve Intertech’in desteği ile gerçekleştireceği ücretsiz RPA İş Analisti ve Yazılım Uzmanı (Robotik Süreç Otomasyonu) eğitimine katılın ve mezun olunca sektörün önde gelen firmalarında işe başlayın.

İşte detaylar…

Eğer üniversitelerin herhangi bir Mühendislik, Matematik (STEM) gibi bölümlerden mezunsanız ve çalışmıyorsanız, uzmanlaşmak istiyorsanız teklifimiz tam size göre.

26 Mart 2021 tarihine kadar iletişim bilgilerini içeren özgeçmişleriyle birlikte bize başvuran, mülakat ve sınavımızdan geçen adaylarımız sınırlı sayıda kontenjanı bulunan ve 5 Nisan’da başlayacak ve 1 ay sürecek ücretsiz eğitimlerimize katılmaya hak kazanacaklar.

Hemen şimdi başvur!

Wtech, Teknolojide Kadın Derneği

Terms of Participation

Achievements

Studies

Write a review

Training content

Level
Intermediate
Duration
60 hours
Certificate
Yes
Subject
Robotik Süreç Otomasyonu ve İş Analizi
Language
Turkish